gabinet ginekologiczny
gabinet ginekologiczny lekarz ginekolog

Przewidywanie Fallouta z King v. Burwell – Wymiany i ACA ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Każdy taki ruch może jednak spowodować natychmiastowe i stanowcze prawne wyzwanie. Ponieważ wymiany partnerskie miały stanowić opcję dla państw, które odmówiły ustanowienia własnej wymiany, byłoby niezręcznie, gdyby agencja teraz traktowała współpracę państwową jako równorzędną z zakładaniem. Nawet jeśli posunięcie minie legalne, zmiana zasad wymiany partnerskiej pozostawi 27 państw bez regresu. Inni obserwatorzy sugerują, że państwa mogą poszukiwać zwolnień z innowacji państwowych w ramach ACA. Zrzeczenie się umożliwia państwu ominięcie niektórych wymogów ACA – w tym przepisów dotyczących wymiany i składek z tytułu podatku od premii – na rzecz alternatywnego planu oferującego równie wszechstronny i przystępny zasięg. Rząd federalny wypłaciłby wówczas państwu tyle samo pieniędzy, ile jego mieszkańcy otrzymaliby w ramach ACA bez zrzeczenia się. Według ACA, odstąpienie od umowy nie może jednak zacząć obowiązywać do 2017 r., Co pozostawi długie luki w zabezpieczeniach. Co gorsza, jeśli zwyciężą królowie, ludzie w państwach bez własnej wymiany nie będą uprawnieni do otrzymywania pieniędzy z ulg podatkowych. Można zatem przypuszczać, że żadna z tych pieniędzy nie byłaby wypłacana tym państwom zrzeczonym. Chociaż administracja może mieć prawną elastyczność, aby uniknąć tego ograniczenia, operatywne słowo tutaj brzmi może . Wszelkie próby obejścia króla napewno staną w obliczu prawnych wyzwań, które wprowadzą dodatkową niepewność i opóźnienie.
Przeszkody w działaniu państwa nie kończą się na tym. Aby zapewnić, że wymiana państwowa spełnia ich obowiązki, przepisy HHS wymagają od państw uzyskania warunkowej zgody co najmniej 6,5 miesiąca przed wprowadzeniem na rynek. Do czasu wydania decyzji przez Sąd, upłynie termin ustanowienia giełdy na 2016 rok. Chociaż HHS może dostosować ten termin, państwa nadal będą musiały podjąć konkretne kroki w celu ustanowienia wymiany jeszcze przed końcem 2015 roku.
Co więcej, gubernatorzy mogą działać samodzielnie tylko wtedy, gdy mogą zidentyfikować jasne źródło legalnej władzy, zgodnie z planem HHS dla państwowych giełd.3 Kilku gubernatorów – w tym z Kentucky, Nowego Jorku i Rhode Island – przebiegły bez zaangażowania legislacyjnego. Ale nie wszyscy gubernatorzy w państwach, które odmówiły ustanowienia giełd, mają ustawowy autorytet, by iść w pojedynkę. Rzeczywiście, co najmniej siedem takich państw, w tym Missouri i Północna Karolina, stanowczo zabroniło swoim gubernatorom ustanowienia giełd.4 Nawet gubernatorzy, którzy mogliby wskazać podstawę prawną do pójścia naprzód, byli niechętni, by naciskać naprzód w obliczu oporu prawodawczego, bo inaczej zagrażają reszcie ich agendy politycznej.
Charakterystyka rządu w 2015 r. I stan wdrażania ACA w państwach bez ustanowionych przez państwo giełd ubezpieczenia zdrowotnego. W większości stanów organy ustawodawcze będą musiały włożyć swój imprimatur na giełdy państwowe. Jednak tylko 8 z 34 państw korzystających z wymiany federalnej ma sesje legislacyjne wykraczające poza czerwiec (patrz tabela) .5 Aby uniknąć luki w finansowaniu pomocy dla ich mieszkańców, pozostałe 26 państw musiałoby stworzyć wymianę podczas sesja – na długo przed Sądem Najwyższym może rządzić
[patrz też: meditrans ostrołęka, unikatonia lubin, flunarizinum wzf ]

Tags: , ,

No Responses to “Przewidywanie Fallouta z King v. Burwell – Wymiany i ACA ad”

 1. Marcin Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: kraków stomatolog[...]

 2. Karolina Says:

  Badaja badaja i nic

 3. Electric Player Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: maska do włosów[...]

 4. Capital F Says:

  Sporo informacji ale ciezko sie to czyta

 5. High Kingdom Warrior Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: pracownia emg[...]

 6. Roksana Says:

  jest tam selen , omega 3, witamina D, cynk, kwas foliowy

Powiązane tematy z artykułem: flunarizinum wzf meditrans ostrołęka unikatonia lubin