gabinet ginekologiczny
gabinet ginekologiczny lekarz ginekolog

Przewidywanie Fallouta z King v. Burwell – Wymiany i ACA cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2018

W przeciwnym razie mogą nie być w stanie prowadzić własnych wymian do 2017 roku. Poza tymi praktycznymi ograniczeniami, omawiane państwa mogą nie chcieć prowadzić własnej wymiany. Klimat polityczny jest wrogi wobec ACA niemal we wszystkich z nich. Tylko siedmiu z nich zostanie poprowadzonych przez gubernatorów Demokratów w 2015 roku; z tych gubernatorów, wszyscy poza Jackiem Markellem z Delaware zmierzą się z władzą kontrolowaną przez republikanów. Nie wszyscy gubernatorzy republikańscy są przeciwni państwowej wymianie ubezpieczeń: zarówno Rick Snyder z Michigan, jak i Rick Scott z Florydy pożyczyli wsparcie dla wymian państwowych. Jednak w listopadowych wyborach państwa, które zostałyby uznane za najprawdopodobniej w celu ustanowienia własnej wymiany (w szczególności te, które rozszerzyły Medicaid) albo wysłały gubernatorów republikańskich do państwowego parlamentu, albo zobaczyły, że republikanie zwiększają swoje marże w legislaturze. Wielu z tych republikanów prowadziło kampanię na temat ich gorącej opozycji wobec Obamacare.
Niewątpliwie urzędnicy państwowi musieliby stawić czoła ogromnej presji – od podatników, planów zdrowotnych i szpitali – w celu ustanowienia giełd. W niestabilnym otoczeniu politycznym niektóre państwa mogą to zrobić. Ale zaangażowanie przeciwników ACA, by opierać się pokusie pieniędzy federalnych, nie powinno być lekceważone: świadczyć o odmowie blisko dwóch tuzinów państw, aby rozszerzyć Medicaid, mimo że rząd federalny pokryłby prawie wszystkie koszty.
Zwolennicy ACA mają więc powód do niepokoju. Przez co najmniej kilka lat, a być może znacznie dłużej, wynik Kinga może ustalić, czy miliony ludzi nadal mają dostęp do niedrogiego, kompleksowego ubezpieczenia zdrowotnego.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 10 grudnia 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Prawa Uniwersytetu Michigan, Ann Arbor (NB); Boston University School of Public Health, Boston (DKJ); oraz w Washington and Lee University School of Law, Lexington, VA (TSJ).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Levitt L, Claxton G. Potencjalne skutki uboczne Halbiga. Fundacja Rodziny Kaiser (http://kff.org/health-reform/perspective/the-potential-side-effects-of-halbig/).

2. Twoje zdrowie Idaho. O nas (http://www.yourhealthidaho.org/about-us/).

3. Centra usług Medicaid i Medicaid. Plan zatwierdzania przystępnych cenowych i państwowych partnerstw ubezpieczeniowych (https://www.cms.gov/CCIIO/Resources/Files/Downloads/hie-blueprint-11162012.pdf).

4. Krajowa konferencja organów ustawodawczych. Stanowe prawa i działania stanowiące wyzwanie dla niektórych reform zdrowotnych (http://www.ncsl.org/research/health/state-laws-and-actions-challenging-ppaca.aspx).

5. Współpracownicy z państw. Sesje ustawodawczego stanu 2015 r. (Http://www.stateside.com/state-information/2015-state-legislative-session-dates/).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (9)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: zalecenia po usunięciu zęba, rtg pantomograficzne cena, szpital sucha beskidzka rejestracja ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: rtg pantomograficzne cena szpital sucha beskidzka rejestracja zalecenia po usunięciu zęba