gabinet ginekologiczny
gabinet ginekologiczny lekarz ginekolog

Unraveling Obamacare – Can Kongres i Sąd Najwyższy rozwiązują reformę systemu opieki zdrowotnej ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Państwa odgrywają ważną rolę we wdrażaniu ACA, więc gubernatorzy i organy ustawodawcze, które sprzeciwiają się Obamacare, miały możliwość spowolnienia jego postępów. Ponadto, wdrożenie głównych przepisów prawa rozszerzających ochronę ubezpieczeniową – utworzenie giełd ubezpieczeniowych, dotacji na ubezpieczenie i ekspansję Medicaid – nie rozpoczęło się przed upływem 3 lat po jego przejściu, co stworzyło okno do jego uchylenia, zanim zyskały szerokie korzyści Rozpowszechniane. Obamacare urodził się z płytkimi, politycznymi korzeniami, które zachęcały Republikanów do przekonania, że mają uzasadnioną szansę na ich obalenie. Jednak uchwały legislacyjne nigdy nie przeszły przez Izbę. Sąd Najwyższy w niewielkim stopniu odrzucił wyzwanie konstytucyjności pojedynczego mandatu, które mogło unieważnić całe prawo, chociaż dzięki rozszerzeniu Medicaid opcjonalnie dla państw, poważnie osłabiło ekspansję ubezpieczeniową ACA. Klęska Mitta Romneya w wyborach prezydenckich w 2012 roku pozbawiła GOP szansy na podważenie Obamacare z Białego Domu.
W rezultacie korzyści płynące z ACA są teraz rzeczywistością. Po fatalnym początku prawie 7 milionów ludzi otrzymuje ubezpieczenie zdrowotne, a kolejne miliony oczekują na przyłączenie się w nadchodzących latach. Zapisy w programie Medicaid i Dziecięcym Ubezpieczeniu Zdrowotnym wzrosły o prawie 9 milionów w ubiegłym roku, ponieważ 28 stanów objęło ekspansję Medicaid. 2,3 Liczba nieubezpieczonych osób zmniejszyła się o około 10 milionów od roku 2013, wynika z danych Instytutu Urbanistycznego. Miliony innych Amerykanów czerpią korzyści z zakresu usług prewencyjnych, regulacji branży ubezpieczeniowej i rozszerzonej oferty leków na receptę. Branża opieki zdrowotnej korzysta ze zwiększonego korzystania z usług przez nowo ubezpieczonych pacjentów i jest zajęta wdrażaniem niezliczonych reform systemów płatności i systemów płatności ACA.
Problem GOP nie polega tylko na tym, że nie może on uchylić Obamacare, podczas gdy Barack Obama jest prezydentem, ale może nie być w stanie tego zrobić po zakończeniu prezydentury, nawet jeśli Republikanie wygrają Biały Dom i większość kongresu w 2016 roku. ACA ma wiele problemów i ograniczeń, ale jej ciągłe wdrażanie i znaczące sukcesy zdecydowanie ograniczają uchylenie działań. Z każdym kolejnym rokiem zasięg ACA rośnie, a jej korzenie się pogłębiają – więcej Amerykanów uzyskuje ubezpieczenie, rynki ubezpieczeń zdrowotnych i rozszerzenia Medicaid stają się jeszcze bardziej ugruntowane, a dostawcy usług medycznych stają się coraz bardziej zależni od działalności ACA. Badanie preselekcji Fundacji Rodziny Kajzerów wykazało, że tylko 33% społeczeństwa chciało uchylić ACA; 63% preferowało poprawę. Wszelkie możliwe do przyjęcia politycznie przepisy zastępcze nie mogły pomijać popularnych środków pozwalających młodym osobom dorosłym na pozostawanie na polisie ubezpieczeniowej rodziców lub zakazanie ubezpieczycielom dyskryminowania osób z wcześniej istniejącymi warunkami. Jest również mało prawdopodobne, aby przyszły Kongres całkowicie usunął ekspansję Medicaid ACA lub rynek ubezpieczeń zdrowotnych. Kalendarza nie można cofnąć do 2009 roku. ACA dokonała nieodwracalnych zmian w amerykańskiej opiece zdrowotnej.
Nawet jeśli zjednoczyliby kontrolę rządu federalnego w 2017 roku, Republikanie skonfrontują się z rzeczywistością, że Obamacare przedefiniował USA
[przypisy: rehasport poznan, medikor poznań, meditrans ostrołęka ]

Tags: , ,

No Responses to “Unraveling Obamacare – Can Kongres i Sąd Najwyższy rozwiązują reformę systemu opieki zdrowotnej ad”

 1. Julia Says:

  a jaK DOPADNIE CHOROBA,NIE PODDAWAĆ SIĘ

 2. Dagmara Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do Medycyna estetyczna Kielce[...]

 3. Cezary Says:

  Bo lubię owoce… Jeść

 4. Swerve Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do najlepszy spalacz tłuszczu[...]

 5. Sidewalk Enforcer Says:

  to o czym pani pisze to nie objawy przedawkowania

Powiązane tematy z artykułem: medikor poznań meditrans ostrołęka rehasport poznan